Ułatwienia dostępu

„START DO STRZELECTWA”

Zapraszamy Szkoły do współpracy. Prosimy o zgłaszanie chęci przeprowadzenia zajęć dla Waszych uczniów. Program przewidziany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach do 20 osób. Zajęcia teoretyczne prowadzimy u Was w Szkołach. Nasi instruktorzy dojeżdżają wraz z niezbędnym sprzętem do WAS. Zajęcia praktyczne prowadzone są w ciągu jednodniowych zajęć na Strzelnicy gminnej w Grabicy. Pomagamy lub organizujemy transport Waszych uczniów. Na zajęciach tych pod nadzorem prowadzących strzelanie przeprowadzone jest strzelanie z broni pneumatycznej (pistolet, karabin). W trakcie tych zajęć prowadzone są również zajęcia z bezpiecznego posługiwania oraz budowy broni palnej (pistolety centralnego i bocznego zapłonu, rewolwer, karabiny centralnego i bocznego zapłonu, strzelby gładkolufowe). Każdy z uczestników dowie się w jaki sposób jest zbudowana każda z jednostek broni, jak również będzie miał możliwość rozłożenia pistoletu typu Glock oraz karabinu AK – 47 (Kałacha).

Jeżeli jesteś osobą między 13 a 18 rokiem  życia,  i nie należysz do żadnego klubu strzeleckiego, ani organizacji strzeleckiej te zajęcia są dla Ciebie.

Każde szkolenie to 20h wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.

PROGRAM ZAJĘĆ ZAWIERA TEMATYKĘ:

  • BUDOWY BRONI
  • HISTORII STRZELECTWA
  • ZASAD BEZPIECZNEGO POSŁUGIWANIA SIĘ BRONIĄ
  • ZASAD BEZPIECZEŃSTWA NA STRZELNICY
  • PIERWSZEJ POMOCY W SYTUACJACH ZWIĄZANYCH Z UŻYCIEM BRONI
  • PRAKTYCZNE ZAJĘCIA STRZELECKIE – zajęcia na strzelnicy

Nasze zajęcia to przede wszystkim:

dobra zabawa, ciekawe zajęcia i szansa nawiązanie nowych przyjaźni.

Koordynatorem szkoleń jest nasz Trener klubowy Dorota Zawierucha i to do niej prosimy kierować wszelkie zapytania dotyczące udziału w poszczególnych terminach szkoleń. Każda grupa liczyć ma maksymalnie 20 osób, dlatego jeżeli  będzie więcej chętnych, zapiszemy oczywiście jako osoby rezerwowe i w razie zwolnienia miejsca poinformujemy o możliwości udziału w szkoleniu.

Kontakt: Dorota Zawierucha – TRENER – tel. 505 591 083 mail: szkolenia@sigma-shooting.pl

www.lodzkie.pl

Za wsparcie dziękujemy również: