NAZWISKO
Imię / SURNAME Name
KLUB Miasto / CLUB CityREGIONKlasa sprzętowa / DivisionKategoria /CategorySQUADOpłata /ChargeLiczba dni do wpłaty / Number of days to payment
TALAREK Andrzej
ZKS WarszawaPOLStandard ManualRegularSQUAD 1+++++
BORKOWSKI ŁukaszPROELIA WarszawaPOLStandard ManualRegularSQUAD 1+++++
MOLENDA DariuszŚWIT StarachowicePOLStandard Manual Super senior SQUAD 1 +++++
KALBARCZYK PiotrZKS WarszawaPOL
StandardRegular SQUAD 1 +++++
UNOLD JacekAMATOR WrocławPOLStandard Manual Super senior SQUAD 1 +++++
BRZEZINSKI DariuszPROELIA WarszawaPOLMODIFIEDRegularSQUAD 1 +++++
REMONATO Christian Sportgun Shooting Club ITStandardRegular SQUAD 1 +++++
PASINI Pierfrancesco Sportgun Shooting Club ITStandard ManualRegular SQUAD 1 +++++
POŁOŃSKI KrzysztofZKS WarszawaPOLOpenSuper senior SQUAD 1 +++++
POLSQUAD 2RESERVATION
HALKIN Yevhen TAKTIKUKRStandardRegularSQUAD 2+++++
NAHIRNYAK Yuriy PRACTICA Kyiv UKRStandardSeniorSQUAD 2+++++
YAKOVENKO Viacheslav TAKTICURKStandard RegularSQUAD 2+++++
WADEŁEK PawełPROELIA WarszawaPOLStandardSeniorSQUAD 2+++++
ZAHURNA IrynaZ&PUKRStandardLadySQUAD 2+++++
GOŁĄB TadeuszZSD KrakówPOLOpenSuper seniorSQUAD 2+++++
CUDNY MichałPROELIA WarszawaPOLOpenRegularSQUAD 2+++++
ZAHURNYI IhorZ&PUKRStandardSeniorSQUAD 2
+++++
SARNA MartaEXPERT JaworznoPOLStandardLadySQUAD 3+++++
ZAWADA KrzysztofPROELIA WarszawaPOLOpenSeniorSQUAD 3+++++
BOSZKO MaciejGROT PłockPOLStandardRegularSQUAD 3+++++
BOSZKO NataliaGROT PłockPOLStandardLadySQUAD 3+++++
NIEWIADOMSKI PiotrEXPERT JaworznoPOLOpenRegularSQUAD 3+++++
PAŁKA TadeuszSALWA Wołomin POLStandard ManualSeniorSQUAD 3+++++
BOROVSKY RostyslavSHOOTING LEAGUEUKROpenRegularSQUAD 3+++++
KUPIDŁOWSKI AndrzejZKS WarszawaPOLStandard RegularSQUAD 3+++++
CIERPICA TomaszEXPERT JaworznoPOLOpenRegularSQUAD 3+++++
MITULSKI LeszekTARCZA Szamotuły POLOpenRegularSQUAD 4+++++

JAROSIEWICZ SzymonKVG PaczółtowicePOLModifiedRegularSQUAD 4+++++
GRZYB MarcinDRAGON SiedlcePOLStandardRegularSQUAD 4+++++
PROROK PawełKVG PaczółtowicePOLStandard ManualRegularSQUAD 4+++++
SQUAD 4RESERVATION
DUCZEK PiotrDRAGON SiedlcePOLOpenRegularSQUAD 4+++++
TATARCZUCH SebastianKVG PaczółtowicePOLStandardRegularSQUAD 4+++++
WANDZEL Robert KABAR Łódź POLStandard ManualRegularSQUAD 4+++++
CHMIELEWSKI SławomirLEGIA WarszawaPOLStandardSeniorSQUAD 4+++++
SQUAD 5RESERVATION
MARCELA PrzemysławWSS WrocławPOLStandardRegularSQUAD 5+++++
VIITALA JaakkoNoSAFINStandard ManualRegularSQUAD 5+++++
MIKESKA SzymonLOK RybnikPOLStandard ManualRegularSQUAD 5+++++
NIEDZIESKA MagdalenaZIEMII CHEŁMIŃSKIEJPOLStandardLadySQUAD 5+++++
WILCZYŃSKI Artur LEGIA WarszawaPOLStandard RegularSQUAD 5+++++
SOKOŁOWSKI LeszekWSS WrocławPOLModifiedRegularSQUAD 5+++++
Ostrowski DanielEXPERT JaworznoPOLModified RegularSQUAD 5+++++
LIAKH Viktor ZSD KrakówPOLStandard ManualSeniorSQUAD 5+++++

MARKOWSKI RobertSHOOTING ACADEMY ŁódźPOLStandardSeniorSQUAD 6+++++
ABEL RadosławKABAR ŁódźPOLStandard manualRegularSQUAD 6+++++
KLACZYŃSKI KrzysztofTARCZA 96 PoznańPOLOpenSeniorSQUAD 6+++++

KOPANIA PawełSHOOTING ACADEMY ŁódźPOLStandard ManualRegularSQUAD 6+++++
PANIEŃSKI PawełTARCZA 96 Poznań POLOpen SeniorSQUAD 6+++++
STOLAREK AdamKABAR ŁódźPOLStandard ManualRegularSQUAD 6+++++
BOCHEŃSKA AnetaTARCZA 96 PoznańPOLStandardLadySQUAD 6+++++
OMIELCZENKO WojciechZKS WarszawaPOLStandard ManualRegularSQUAD 6+++++
KIKTENKO AndriiPRACTICA KyivUKRStandardRegularSQUAD 6+++++
SQUAD 7RESERVATION
KANIEWSKI AndrzejTARCZA SzamotułyPOLOpenSenior
SQUAD 7+++++
WEGNER RyszardTARCZA SzamotułyPOLStandardSuper seniorSQUAD 7+++++
OKOPOV DmytroPRACTICA KyivUKRStandard ManualRegularSQUAD 7+++++
MELNYKOV OleksandPRACTICA KyivUKRStandardRegularSQUAD 7+++++

SQUAD 7
SALNIKOVA Assel PRACTICA Kyiv UKRStandardLadySQUAD 7+++++
CZAUDERNA SławomirZKS WarszawaPOLOpenRegularSQUAD 7+++++
STRELTSOV SerhiiPRACTICA KyivUKRStandard ManualRegularSQUAD 7+++++
SOLECKI KrzysztofPIAST OpolePOLStandardRegularSQUAD 8+++++
WOJTCZAK HenrykPIAST OpolePOLStandardRegularSQUAD 8+++++
ANDRZEJEWSKI MichałLEGIA WarszawaPOLStandardRegularSQUAD 8+++++
KORNIJCZUK AndrzejPIAST OpolePOLStandardRegularSQUAD 8+++++
BISMOR DariuszSILESIA GUNSPOLStandardRegularSQUAD 8+++++
WOJNAROWSKI PawełHETMAN NysaPOLStandardRegularSQUAD 8+++++
MIKULSKI MariuszGROT PłockPOLStandardRegularSQUAD 8+++++
PAWŁOWSKI Dariusz GROT PłockPOLStandardRegularSQUAD 8+++++
SQUAD 8RESERVATION
MIODUSZEWSKI TomaszEXPERT Jaworzno POLStandardRegularSQUAD 9+++++
RUTKOWSKI DanielEXPERT JaworznoPOLStandardRegularSQUAD 9++++++
PAWLAK KazimierzEXPERT JaworznoPOLStandardRegularSQUAD 9+++++
KNOP MateuszEXPERT JaworznoPOLStandardRegularSQUAD 9++++++
RENDCHEN SzymonEXPERT JaworznoPOLStandard ManulaRegularSQUAD 9+++++
DĄBROWSKI Juliusz LEGIA Warszawa POLOpenRegularSQUAD 9+++++
STERNAK Sebastian EXPERT Jaworzno POLStandard ManualRegularSQUAD 9+++++
KUBLICKI MaciejCSS CzęstochowaPOLStandard ManualRegularSQUAD 9+++++
DŹWIG SebastianCSS CzęstochowaPOLStandardRegularSQUAD 9+++++
MICHAŁOWSKI Krzysztof GRYF Szczecin POLStandard Manual RegularSQUAD 10+++++
SZPERLIŃSKI MaciejTARCZA SzamotułyPOLStandard ManualRegularSQUAD 10+++++
TAUSIEWICZ Marcin LEGIA WarszawaPOLOpenRegularSQUAD 10+++++
SZYSZKA AmadeuszHUSARZ TułowicePOLStandardRegularSQUAD 10+++++
WYZGAŁA Robert KABAR ŁódźPOLOpenSeniorSQUAD 10+++++
SZULIŃSKI AdamSTS SzczecinPOLOpenSeniorSQUAD 10+++++
MIZURO MaciejWSS WrocławPOLOpenRegularSQUAD 10+++++
MODER PawełBELONA WarszawaPOLOpenRegularSQUAD 10
SQUAD 10
SQUAD 11
SQUAD 11
NIKLASIŃSKI RafałHUSARZ TułowicePOLStandardRegularSQUAD 11+++++
SZALEK KrzysztofHUSARZ TułowicePOLStandardRegularSQUAD 11+++++
MOKRZYCKI DariuszHUSARZ TułowicePOLStandardRegularSQUAD 11+++++
SQUAD 11
MOSIEK MaciejHUSARZ TułowicePOLStandardRegularSQUAD 11+++++
SQUAD 11
SQUAD 11
SQUAD 12
SQUAD 12
SHULHA SerhiyPRACTICA KyivUKRStandard ManualRegularSQUAD 12+++++
YAREMENKO VadymPRACTIKA KyivUKRModifiedRegularSQUAD 12+++++
DUBYK RomanPRACTIKA KyivUKRStandardRegularSQUAD 12+++++
KHORUNZYI VitalyiPRACTIKA KyivUKRModifiedRegularSQUAD 12+++++
PROTSENKO AndriiSHOOTING LEAGUEUKRStandardRegularSQUAD 12+++++
TOMAKA AgnieszkaZKS WarszawaPOLStandardLadySQUAD 12+++++
TOMAKA JerzyZKS WarszawaPOLStandardSeniorSQUAD 12+++++
GORZKOWSKI KarolZKS WarszawaPOLStandard ManualRegularSQUAD 13+++++
SMOTER JakubAMATOR WrocławPOLStandardRegularSQUAD 13+++++
CIEŚLIK JarosławPATRON KrasnystawPOLStandardRegularSQUAD 13+++++
KOŚLA MarekZKS WarszawaPOLStandard ManualRegularSQUAD 13+++++
OTT BerndBDS LV1GERStandardSuper SeniorSQUAD 13+++++
WOLIŃSKI EmilSNAJPER LublinPOLStandardRegularSQUAD 13+++++
MICHALIK PiotrZKS WarszawaPOLStandardRegulaSQUAD 13+++++
RUDNICKI MarcinIGLICA WarszawaPOLOpenRegularSQUAD 13+++++
SQUAD 13
KOCHANOWICZ RafałWSS WrocławPOLStandard ManualSeniorSQUAD 14
+++++
STREIT Thomas BDSGEROpenSeniorSQUAD 14+++++
EDVARDSSON ThomasS:T ESKILS SKYTTARSWEStandardRegularSQUAD 14+++++
REDECKI Tomasz KABAR Łódź POLStandardRegularSQUAD 14+++++
HENRICSSON MathiasS:T ESKILS SKYTTARSWEStandard RegularSQUAD 14+++++
LEWANDOWSKI Przemysław KABAR Łódź POLOpenRegularSQUAD 14+++++
DONATH Kai BDSGERStandard Manual SeniorSQUAD 14+++++
PLUTO Gerhard BDSGEROpenSuper SeniorSQUAD 14+++++
DOSE Klaus-Peter BDSGEROpen Super seniorSQUAD 14+++++
ZDRAL PrzemysławWSS WrocławPOLStandard ManualRegularPRE-MATCH+++++
KRAWCZYK KrzysztofWSS WrocławPOLStandard ManualRegularPRE-MATCH+++++
HARĘŻA DamianEXPERT JaworznoPOLStandardRegularPRE-MATCH
GOŚLICKI RafałLEGIA WarszawaPOLModified RegularPRE-MATCH+++++
BOGDAŃSKI MichałEXPERT JaworznoPOLStandardRegularPRE-MATCH+++++
NOWAK MarcinARSENAŁ KrakówPOLStandard ManualRegularPRE-MATCH+++++
SADŁOŃ BartoszHETMAN NysaPOLStandard ManualPRE-MATCH+++++
DUDA MariuszZSD KrakówPOLStandard ManualSeniorPRE-MATCH+++++
SZYMANIAK WiktoriaTARCZA 96 PoznańPOLStandardLadyPRE-MATCH+++++
BEREZOWSKI PawełZKS WarszawaPOLStandard ManualSuper seniorPRE-MATCH+++++
KORONKIEWICZ MichałSTRZELMISTRZ ŁódźPOLStandard ManualRegularPRE-MATCH+++++
POPŁAWSKI RafałZKS WarszawaPOLStandard RegularPRE-MATCH+++++
KOPUT JurandTARCZA SzamotułyPOLStandard ManualSuper seniorPRE-MATCH+++++
CZEKALA TomaszPROELIA WarszawaPOLStandardRegularPRE-MATCH+++++
KARAŚ RafałZSD KrakówPOL Standard ManualRegularPRE-MATCH+++++
KRZYŻEWSKI DamianZKS WARSZAWAPOLOpenRegularPRE-MATCH
OLECH Paweł
STS SzczecinPOLStandard ManualSenior PRE-MATCH+++++
PIASECKI ArturSTS SzczecinPOLStandardRegular PRE-MATCH+++++
LAU OliverMULTI GUNGERStandard ManulaRegularPRE-MATCH +++++
THIEM-LANGLOH MirkoSchießsport Hamburg-Süd GERStandard ManualRegularPRE-MATCH+++++
STETTNISCH Rainier
MG Freizeitpark GEROpenSeniorPRE-MATCH+++++
MADAJEWSKI LeszekTARCZA SzamotułyPOLStandard ManualSeniorPRE-MATCH+++++
KOSIŃSKI TomaszARSENAŁ KrakówPOLModifiedRegularPRE-MATCH+++++
GÓRKA TadeuszKROKUS Nowy SączPOLStandard ManualSuper SeniorPRE-MATCH+++++
KOCHAN GrzegorzARSENAŁ KrakówPOLMODIFIEDRegularPRE-MATCH+++++

LISTA ZAWODNIKÓW KTÓRE NIE WNIOSŁO WPŁAT W TERMINIE LUB ZNALAZŁO SIĘ NA LIŚCIE REZERWOWEJ, PO DOKONANIU WPŁATY OSOBY TE ZOSTANĄ DODANE DO SQUADU – PROSZĘ O INFORMACJĘ NA MAILA kontakt@sigma-shooting.pl z informacją do którego squadu dodać. POZOSTAŁO JESZCZE 25 MIEJSC

JANC BartoszTARCZA 96 Poznań POLStandardRegular
CZELEJ Tomasz FUNGUN Lublin POLStandardRegular
PAWLIK Krzysztof COLT Wrocław POLStandardRegular
JAŹWINSKI Arkadiusz LEGIA WarszawaPOLModifiedRegular
SOLECKA Magdalena PIAST OpolePOLStandard Lady
MINKOWSKI Adam WSS Jonkowo POLStandard Regular
BYRA Tomasz COLT WrocławPOLStandard Regular
BIEGAJ Michał COVER WarszawaPOLOpen Regular
MIODUSZEWSKI Tomasz EXPERT JaworznoPOLStandard Regular
ZAWORSKI Radosław WSS JonkowoPOLStandardSenior
PONCYLIUSZ Wojciech STS SzczecinPOLStandard Regular
JURKOWSKI Marcin KROKUS Nowy Sącz POLStandardRegular
JURKOWSKI AdamKROKUS Nowy Sącz POLStandard Regular
PYTEL Anna ZKS WarszawaPOLStandard Manual Lady
GRZYBOWSKI Dariusz SPARTAKUS Lublin POLStandard Manual Senior
SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław ZKS WarszawaPOLStandard ManualRegular
BOROWY Oskar ZKS WarszawaPOLStandard ManualRegular
PASEK Albert AMATOR Wrocław POLStandard ManualRegular
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof CLUB 308 Białystok POLStandard Manual Regular
RADULSKI Marek CLUB 308 Białystok POLOpenRegular
CIAŚ Mikołaj LEGIA WarszawaPOLOpen Regular
KUZMIN DenisSSK DniproUKRStandard ManualSenior
OZYRA MarcinTARCZA 96POLStandard Regular
CZAJKOWSKI SebastianTARCZA 96POLStandardRegular
GALANCIAK PrzemysławDZIESIĄTKA ŁódźPOLStandard Manual Regular
FLAKIEWICZ KrzysztofKABAR ŁódźPOLStandard ManualRegular
BARSONY CSABAMSLESWEOpenSuper Senior
LIALIUK VolodymyrTACTICUKRModifiedRegular
SUPERSON JakubCOLT WrocławPOLStandard Regular
SHYMCHENKO OleksandrTACTICUKROpenRegular
BONIK ArkadiuszCOLT WrocławPOLOpenRegular
BOJANOWSKI PiotrZKS WarszawaPOLStandard ManualRegular