W związku z obecną sytuacją Strzelnica będzie czynna w trybie rejestracji. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI korzystania ze strzelnicy dla osób które się wcześniej nie zarejestrują.

Po przybyciu na strzelnicę proszę tylko dokonać obowiązku wypełnienia wpisu i złożenia podpisu na oświadczeniu, że zapoznaliśmy się z Regulaminem strzelnicy (po zapoznaniu) i kierowanie się na swoją oś. Po zakończeniu strzelania proszę poinformować prowadzącego.

Warunki bezpiecznego korzystania ze strzelnicy Sigma Shooting w związku z wprowadzeniem stanu epidemiocznego z powodu Koronawirusa.

W związku z wprowadzeniem w całym kraju, stanu epidemicznego, postanowiono wprowadzić dodatkowe obostrzenia użytkowania strzelnicy, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, podczas korzystania z obiektu.
1) Korzystanie z obiektu będzie możliwe wyłącznie po uprzedniej rejestracji przez formularz google.
2) Korzystanie z obiektu możliwe jest jedynie w godzinach wyznaczonych, takich jak zarewono tor.
3) Strzelcy zobowiązani są do stawienia się na strzelnicy co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem użytkowania osi.
4) Na Osi 50m może przebywać w tym samym czasie maksymalnie czterech strzelców, osoby postronne są proszone o opuszczenie osi.
5) Na osi 25m może przebywać w tym samym czasie maksymalnie czterech strzelców, osoby postronne są proszone o opuszczenie osi.
6) Na osiach krótkich przebywać może w tym samym czasie maksymalnie dwóch strzelców.
7) Strzelcy mogą korzystać z wybranej osi tylko i wyłącznie w godzinach które wybrali w formularzu rejestracyjnym.

Przedłużenie czasu na si strzeleckiej będzie możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji w której kolejny użytkownik osi się nie pojawił lub odwołał rezerwacje.

Prosimy o zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa związanego z KORONOWIRUSEM.

Każdy korzystający zapewnia sobie we własnym zakresie środki BHP na stanowisku strzeleckim (chusteczki, środki anty wirusowe itp.)

Poniżej dostępne będą linki do rejestracji na strzelnicę.

W dniach 22-28.06.2020 STRZELNICA NIECZYNNA