NAZWISKO ImięKLUB MiastoKlasa
Sprzętowa

Kategoria
SQUADOPŁATA
ŚWIDERSKI TomaszAZS POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ KielceStandard ManualSuper seniorSQUAD 1
MOLENDA DariuszŚWIT StarachowiceStandard ManualSuper seniorSQUAD 1
MICHALIK PiotrZKS WarszawaStandard RegularSQUAD 1
BOROWY OskarZKS WarszawaStandart manualRegular SQUAD 1
GORZKOWSKI KarolZKS WarszawaStandart manual Regular SQUAD 1
ROŻEK MarcinZKS WarszawaStandart manualRegular SQUAD 1
SQUAD 1
SQUAD 1
SQUAD 1
SQUAD 1
JANC BartoszTARCZA 96 PoznańStandardRegularSQUAD 2
HARĘŻA DamianEXPERT JaworznoStandartRegularSQUAD 2
CIERPICA TomaszEXPERT JaworznoOpenRegularSQUAD 2
DŻWIG SebastianCSS CzęstochowaStandart RegularSQUAD 2
SOBIECH MarcinEXPERT JaworznoStandartRegularSQUAD 2
RUTKOWSKI DanielEXPERT JaworznoStandartRegularSQUAD 2
NIEDZIELSKI PrzemekEXPERT JaworznoStandartRegularSQUAD 2
BOGDAŃSKI MichałEXPERT JaworznoStandart RegularSQUAD 2
SQUAD 2
SQUAD 2
ABEL RadosławKABAR ŁódźStandard ManualRegularSQUAD 3
STOLAREK AdamKABAR ŁódźStandard manualRegularSQUAD 3
ANDRZEJEWSKI MichałLEGIA WarszawaStandard RegularSQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
SQUAD 3
JAROSIEWICZ SzymonKVG PaczółtowiceModified RegularSQUAD 4
PROROK PawełKVG PaczółtowiceStandard manualRegularSQUAD 4
LIAKH ViktorZSD KrakówStandard manualSeniorSQUAD 4
RADULSKI Marek308 BiałystokOpen RegularSQUAD 4
NOWAK MarcinARSENAŁ StandartRegularSQUAD 4
KOSIŃSKI TomaszARSENAŁModifiedRegularSQUAD 4
MARKOWSKI RobertSHOOTING ACADEMY ŁódźStandartSeniorSQUAD 4
SQUAD 4
SQUAD 4
SQUAD 4
BOSZKO NataliaGROT PłockStandardLadySQUAD 5
ZAWADA KrzysztofPROELIA WarszawaOpenSeniorSQUAD 5
SARNA MartaEXPERT JaworznoStandard LadySQUAD 5
BOSZKO MaciejGROT PłockStandardRegularSQUAD 5
NIEWIADOMSKI PiotrEXPERT JaworznoOpenRegularSQUAD 5
WADEŁEK PawełPROELIA WarszawaStandardSeniorSQUAD 5
KOPANIA PawełSHOOTING ACADEMY ŁódźStandard manualRegularSQUAD 5
BORKOWSKI ŁukaszPROELIA WarszawaStandard manualRegularSQUAD 5 +++++
SQUAD 5
SQUAD 5
BOCHEŃSKA AnetaTARCZA 96 PoznańStandard LadySQUAD 6
NIKLASIŃSKI RafałHUSARZ OpoleStandardRegularSQUAD 6
PALUSZEK MaciejHUSARZ OpoleStandartRegularSQUAD 6
NOSKO PrzemysławHUSARZ OpoleStandartRegularSQUAD 6
PANIENSKI PawełTARCZA 96 PoznańOpenSeniorSQUAD 6
MOKRZYCKI DariuszHUSARZ OpoleStandart RegularSQUAD 6
MISIEK MaciejHUSARZ OpoleStandart manualRegularSQUAD 6
KANIEWSKI AndrzejTARCZA SzamotułyOpenSeniorSQUAD 6
SQUAD 6
SQUAD 6
MIKESKA SzymonLOK RybnikStandard ManualRegularSQUAD 7
NIEDZIESKA MagdaSSC Ziemii ChełmińskiejStandardLadySQUAD 7
MARCELA PrzemysławWSS WrocławStandardRegularSQUAD 7
OSTROWSKI DanielEXPERT JaworznoModifiedRegularSQUAD 7
SOKOŁOWSKI LeszekWSS WrocławModifiedRegularSQUAD 7
TAUSIEWICZ MarcinLEGIA WarszawaOpenRegularSQUAD 7
SQUAD 7
SQUAD 7
SQUAD 7
SQUAD 7
MIZURO MaciejWSS WrocławOpen RegularSQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SQUAD 8
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
SĘDZIA
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY
REZERWOWY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *